Чат WhatsApp Чат Viber

Ремонт пральних машин на Борщагівці у Києві

Пральна машина зламалася і час вирішальний чинник. Ви шукайте хорошого майстра, щоб відремонтувати пральну машину на Борщагівці — дзвоніть у компанію «Реал Сервіс»! Майстер оперативно прибуде в обумовлений час.

Переваги роботи з компанією «Реал Сервіс»

  • Професійна діагностика
  • Якісний ремонт
  • Гарантія на проведені роботи
  • Соціальна програма та гнучка знижкова система

Це зараз я маю солідну практику та стабільну роботу у сфері ремонту техніки. А раніше, коли мені пропонували зробити ремонт пральної машини у Києві на Борщагівці накочували спогади молодості…. Ситуацій, за яких машини гуркочуть, шумлять, підстрибують, у процесі своєї діяльності я зустрів чимало. На жаль, такі явища не рідкість і в подібній поведінці пральної машини навряд чи можна відзначити щось кумедне, особливо для її власника. Але практика ремонту показала, що життя вона взагалі кумедна штука. Можна зіткнутися зі смішною ситуацією там, де на неї взагалі не чекаєш.

Випадок з ремонтом пральної машини на Борщагівці

Дивна поведінка техніки, по-перше, свідчить про її несправності. В обов’язковому порядку несправності необхідно усувати одразу після їх виявлення. Звичайно, якщо ви не хочете розпрощатися з даним видом побутової техніки і замінити його на більш сучасний аналог.

Для початку кожна господиня машини намагається розібратися в причинах неполадок сама, на крайній край підключити до домислів розум чоловіка чи сусіда. Але не завжди дивна поведінка машини на цьому закінчується. А тут ще, як на зло, пральна машина ламається в процесі прання. А багато хто починає її у вечірні години. Зваживши на поради майстрів, подруг, сусідів, власник техніки намагається виправити машинку максимально швидко, незважаючи на пізній час. Ох, вже цей запит ремонт пральних машинок Київ Борщагівка – не кожен майстер вирушить туди вночі. Оскільки я не звик, щоб ситуація клієнта ще більше посилилася, вирушив на вечірнє замовлення.

Ось тут і настав час розповісти кумедну історію. Виклик клієнта не змусив мене сумніватися жодної хвилини. У телефонному режимі я з’ясував, що пральна машина «б’є струмом». Відповідно, я поцікавився: чи заземлено техніку. Отримавши ствердну відповідь, вирушив до клієнта додому. На місці одразу побачив розетку із заземленням. Перевірив машину, побоювання власника підтвердилися і я вирішив, що доведеться робити серйозний ремонт пральної машини (Київ Борщагівка – нагадаю, саме до цього місця мене занесла доля).

При розбиранні розетки мене здивувала наявність окремого дроту, що йшов у стіну. Як і належить майстру, я вимірював напругу між фазним проводом і контактом. Результат мене трохи здивував – маленька напруга. Ставлю клієнта перед фактом, що із заземленням не все гаразд. Він обурено запевняє мене у зворотному і показує вихід заземлюючого дроту, при цьому відчиняє двері на кухню.

Мене накрило. При спогадах також завжди «накриває». Так! Мав один випадок, коли робив ремонт пральної машини на Борщагівці. Розкриваю його фінал – на підвіконні гордо сидить квітковий горщик, у ґрунт встромлять шампур, а до нього приєднаний заземлюючий провід. У такій ситуації мені не до серйозності. Але на свою втіху хочу сказати, що після мого візиту пралка-автомат струмом «бити» перестала, а господиня змогла завершити заплановане прання.