Ремонт пральних машин у Києві – Реал Сервіс, це якісні послуги від майстрів своєї справи

Уявити життя сучасної людини без наявності пральної машини сьогодні не можливо. Особливо це стосується міських мешканців, які не мають вільного часу для виконання рутинної домашньої роботи. Тому пральна машина є в кожній міській оселі. Сьогодні навіть на селі, де інколи відсутнє централізоване водопостачання, люди знаходять методи, аби встановити собі вдома таку собі «помічницю».

Зрозуміло, як і любий інший електромеханічний пристрій, що дуже часто використовується, пральні машини часто виходять з ладу. Тому не треба панікувати, а сприймати такі негаразди спокійно. Тим паче, не треба хвилюватися мешканцям нашої столиці – ремонт пральних машин сьогодні виконують безліч сервісних побутових центрів, розташованих у різних мікрорайонах міста.

Компанія «Реал Сервіс» проводить ремонт пральніх машин (Київ та область) з гарантією до 2 років.

Ціни на ремонт пральних машин у Києві

Робота
Ціна, грн. *
Діагностика на дому. Безкоштовно**
Ремонт та профілактика без заміни запчастин. Від 350
Манжета люка. Від 400
Заміна графітових щіток на моторі. Від 400
Інородный предмет. Від 350
Пристрій блокіровки люка. Від 350
ТЕН (трубчатий електронагрівач). Від 350
Кнопка включення. Від 350
Заміна заливного клапана. Від 350
Зливний насос. Від 350
Ремонт електроніки пральної машини. 50% від вартості нового електронного модуля
Підшипник барабана. Від 1500

Не намагайтеся врятувати пральну машину самотужки

Сьогодні наше «обізнане» населення намагається «допомогти» врятувати пральну машину в домашніх умовах самотужки. Тим паче, як можна не довіряти центральному телебаченню, де регулярно крутять рекламний ролик про чудодійну дію пом’якшувальних засобів для пральних машин?

Тому майже всі господині без винятку, купують розрекламовані «антинакипіни» різних торгових виробників і, таким чином, намагаються врятувати пральну машину від накипу. Але дуже часто все виходить навпаки: після «лікування» антинакипіном пральна машина псується.

Відбувається такий собі зворотній ефект, бо агресивний хімічний засіб не тільки руйнує наліт на всіх металевих деталях машини, але й завдає непоправної шкоди всім її гумовим частинам, в тому числі манжетам та патрубкам. Дуже часто трапляється і таке, що насос не встигає виводити сміття зовні і воно потрапляє до датчика рівня води.

Тому перш ніж розпочати боротьбу з накипом на деталях пральної машини доцільно все ж таки спитати поради у фахівців і відповідно до них проводити профілактичну роботу по захисту пральної машини від накипу.

Самостійному ремонту пральних машин – ні

Більшість громадян вважаються обізнаними на побутовій техніці і електроприладах, тому вважають за доцільне застосування ремонтних дій в домашній умовах, без звертання до спеціалістів. Мотивуючи це, в першу чергу, своєю обізнаністю. А вже в другу чергу тим, що дуже важко доставляти пральні машини із багатоповерхівок до сервісного центру. Насправді, така проблема видумана. Сьогоднішній рівень обслуговування міського населення не знає меж. Тому турбуватися про такі речі не треба. Тим паче, що можна знайти сервісний центр, що розташований неподалеку від вашого дому та домовитися з майстрами про допомогу при транспортуванні машини. А можна навіть запросити майстра додому – сьогодні такі послуги вже не дивина.

Отже шукайте в мережі Інтернет: ремонт пральних машин Київ. На ваш запит неодмінно знайдеться найбільш сприятлива пропозиція. Тим паче, що більшість сервісних центрів навіть пропонують онлайн-консультації. То ж задавайте питання, описуйте проблему і неодмінно знайдуться оптимальні шляхи її вирішення.